Nasz "Zakład Usług Malarsko-Drogowych A.Sarata, J.Sarata. Spółka Jawna" działa na rynku budowlanym od 1989 roku. Na początku naszej działalności wykonywaliśmy oznakowanie dróg (poziome a następnie pionowe), głównie na terenie miasta Nowego Sącza oraz województwa nowosądeckiego.

Od 1993 roku oferujemy naszym klientom kompleksowe wykonawstwo w zakresie usług drogowych i brukarskich oraz doradztwo przy projektach dróg i obiektów inżynierskich.

Dzięki zdobytemu przez okres ponad 15 lat doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników wciąż rozwijamy swoją działalność wykonując zlecenia na terenie całego kraju, zyskując tym samym mocną pozycję w branży budowy dróg. Od 2006 roku należymy do Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa.

Firma od początku istnienia zarządzana jest przez Andrzeja Saratę, pełniącego funkcję Dyrektora Zakładu i jednocześnie będącego jej współwłaścicielem.

Współpracując z naszym zakładem, uzyskają Państwo najwyższą jakość wykonywanych usług. Terminowość i profesjonalizm to cechy, którymi możemy się poszczycić.

Oto mocne strony naszej firmy:

  • wieloletnie doświadczenie w zakresie robót drogowych i brukarskich,
  • wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu,
  • współpraca z wykwalifikowaną kadrą techniczną.

Dzięki wysokiej pozycji na rynku jesteśmy stabilnym partnerem zarówno dla samorządów, jak i osób prywatnych oraz innych kontrahentów. Działając głównie na rynku zamówień publicznych, firma wygrywa wiele przetargów na roboty drogowe, wywiązując się ze zleconych zadań profesjonalnie i terminowo.

Nasz Zakład zajmuje się budową i remontem dróg, ulic i chodników, budujemy place i parkingi wielkopowierzchniowe. W dalszym ciągu realizujemy różnego rodzaju projekty drogowe oraz związane z małą architekturą na terenie całej południowo-wschodniej Polski.

Od czerwca 2007 roku nasza firma brukarska posiada certyfikat jakości ISO 9001:2000 oraz certyfikat środowiska ISO 14001:2004. W dalszych planach pozostaje próba zaistnienia naszej firmy na wymagających rynkach Zjednoczonej Europy.

Naszym klientom oferujemy przygotowanie dokumentacji technicznej drogowych robót budowlanych, ich wycenę oraz nadzór nad wykonywanymi pracami.